Menu

Home Page

Nazywam się Anna Skowrońska i zajmuję się fotografią portretową i okolicznościową. Fotografia to moja największa pasja, której fundamentalnym założeniem jest dostarczenie klientowi produktu najwyższej jakości, starannie realizującego jego potrzeby. Moją największą miłością są sesje w stylu Fine Art, dzięki którym możesz przeżyć wyjątkową podróż w świat magii, sztuki i renesansowego malarstwa. Pozując Ciebie i Twoją rodzinę, dbam o to, żebyście się czuli się komfortowo, a Wasze portrety były naturalne, eleganckie i ponadczasowe. W fotografii portretowej najważniejsze są dla mnie oczy, dlatego dokładam wszelkich starań, by Wasze spojrzenie było autentyczne i niewymuszone. Przed sesją rozmawiamy o Waszej wizji, a ja podpowiadam jak warto ją zrealizować.

W pracowni fotografuję rodziny, dzieci (w tym noworodki). Wykonuję także portretowe sesje ciążowe, kobiece i wizerunkowe. W terenie spotykam się z Wami z okazji Chrztu (istnieje także opcja studio), Komunii i Ślubu, jak również na plenerowych sesjach rodzinnych i portretowych.

Po sesji otrzymujecie galerię wypełnioną skrupulatnie wyselekcjonowanymi fotografiami spośród, których wybieracie te najlepsze z najlepszych. Następnie poddaję je estetycznej i autorskiej edycji oraz profesjonalnemu retuszowi. Na koniec oddaję Wam produkt końcowy, w postaci wydruków na papierze artystycznym lub obrazów i albumów.

Więcej o przygotowaniach do sesji

Skontaktuj się ze mną!

Gotowa na współpracę ze mną? Cudownie! Już nie moge sie doczekać! Zadzwoń lub napisz. Odezwę się do Ciebie tak szybko jak to będzie możliwe.

annascanvas@gmail.com